Příjemné ubytování v Kroměříži za bezkonkurenční ceny. Nové pokoje, wi-fi připojení, velké parkoviště přímo u hotelu. 
Hotel Hvězda
8,2/10Online rezervace ubytování
Hotel Hvězda

Osvoboditelů 182
Kroměříž
tel. +420 573 339 914
www.hvezdahotel.cz
hvezda.info@email.cz

Ubytování v hotelových pokojích
Vybavení pokojů:


Hotel Hvězda disponuje 30ti dvou a čtyřlůžkovými pokoji o celkové kapacitě 71 lůžek. Pokoje jsou plně vybaveny nábytkem, televizí, vlastním sociálním zařízením s koupelnou. Na vyžádání zdarma zapůjčíme větřák, fén, dětskou postýlku či set na přípravu kávy či čaje. V ceně ubytování nejsou započítány ubytovací a rekreační poplatky dle vyhlášky města Kroměříže.

Parkoviště u hotelu vč.autobusů:


Pro hosty je přímo před hotelem k dispozici prostorné parkoviště, které umožňuje i parkování velkých automobilů a zájezdních autobusů.

Ubytování se zvířecími mazlíčky:

Myslíme i na ty, kteří cestují se svým zvířecím přítelem - ubytování s domácím zvířetem je v našem hotelu povoleno (samozřejmě s podmínkou, že nesmí obtěžovat ostatní hotelové hosty a budou dodrženy obecné hygienické standarty).

konferenční prostory:

Již brzy Vám budeme moci nabídnout naši konferenční místnost pro teambuildingy či školení včetně vybavení (plátno, dataprojektor, ....)

Připojení k internetu:

V celém hotelu Hvězda je k dispozici bezdrátové Wi-Fi připojení k internetu. Dotazy k připojení Vám rádi zodpoví pracovníci v naší recepci.

V případě volných kapacit je možné zajistit díky Non-Stop provozu ubytování v podstatě kdykoli. Ubytovat se lze oficiálně  kterýkoli den od 14:00 a ukončení pobytu je vždy poslední den do 12:00 hodin. Denní úklid pokojů naši službou je samozřejmostí.

Čas příjezdu a odjezdu lze samozřejmě kdykoliv dohodnout dle přání hosta!

Historické centrum Kroměříže, kulturní památky, kino, kavárny, muzeum a množství jiných zajímavých míst jak v Kroměříži tak v blízkém okolí mohou snadno vyplnit Váš volný čas a zpestřit pobyt vás i vašich dětí. Zajisté si vyberete i z mnoha sportovních aktivit, kterým se v Kroměříži a okolí můžete věnovat.
Každý hotel, penzion a restaurace potřebují své www stránky. Vytvoříme jediněčný design, rezervační systém, jídelní lístek, fotogalerii a vše co budete potřebovat.
Zajistíme reklamu a propagaci vašich služeb na webu. Helium Webdesign - tvorba jedinečných www stránek.

Telefonická rezervace pokojů

Úvod   |  Ubytování   |  Galerie   |  Ceník   |  Rezervace   |  Volný čas   |  Kontakt   |  Odkazy

       

© 2018 Hotel Hvězda www.hvezdahotel.cz           
Design by Michal Pospíšil - Helium WebDesign. Powered on Shopengines.
WWW stránky pro hotely, restaurace a penziony
Odkazy: Westerňáci, Ochrana zvířat, Podnikání, Eshop zdarma, Práce online, Moje Fotobanka
Hasicí přístroje, Kadeřnictví Přerov, Hotely a penziony, Nábytek Otrokovice, Tvorba www